Her Davet Şık

Mayıs kapıya dayandı, havalar ısınıyor. Çanlar artık düğün dernek, mezuniyet söz ve nişan için çalıyor. En keyifli zamanları geçirdiğimiz, en güzel hatıraları biriktirdiğimiz bu özel günlerde şık ve göz alıcı olmak her kadının hayalidir. Günlük hayatta pek de tercih edemediğimiz o şaşalı abiye elbiseleri giymek için en doğru zaman. Peki hangi özel günde, ne tarz abiye tecih edilmeli? İşte bu sorunun cevabı da bu hafta ButikGez Blogda.

 

Anne Ben Mezun Oldum!

Yıllardır o diplomayı almak için ne didindin durdun, kaç geceyi uykusuz geçirdin. Sınav haftasında az mı stres oldun. Öyle oldu, böyle oldu derken sonunda diplomayı kaptın. Arkadaşlarınla birlikte yapacağınız bir kutlamayı da hak ettin. Sahi sen o gün ne giyecektin? Eğer hala mezuniyet kıyafetin odanın bir yerinde değilse, ButikGez’in senin için birkaç önerisi var.

        

Mezuniyet törenlerinde çok abartılı abiyeler tercih etmeye gerek yok. Hem bütçeyi zorlamadan hem de sade bir şıklık yakalayabileceğiniz bu abiyeler, mezuniyet törenleri için doğru bir tercih olacaktır. Ucuz abiye modelleri göz ardı edilemeyecek kadar şıklar. Bu sezonun favori renginin mor olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Düğün Davetiyesi Yağmuru

Eyvah! açıldı mı yaz düğünleri sezonu? Yazın sıcağında 2 hafta ara ile kaç düğüne gidilecek acaba? Kaç hafta sonu şimdiden kilit? ? Bakma böyle dediğimize; arkadaşının, eşinin, dostunun bu en özel gününe şahitlik edeceğin için şanslısın aslında. Onların bu güzel gününe en şık kıyafetinle eşlik et bizce. Bu senenin en çok tercih edilecek abiye modellerini senin için seçtik bile.

         

Bu sene yine düğünlerde ışıl ışıl abiyeler göz alacak. Senin için seçtiğimiz bu mürdüm elbise üzerine bu taşlı hırka göz kamaştırıyor. Kabartmalı modeller de bu sene tercih edebileceğiniz tesettür abiyeler arasında yerlerini çoktan aldı.

 

Nişanım Var!

Evet sırada daha gelinlik modelleri aşamasına gelmemiş fakat potansiyel yaz düğünü tercih edecek hanımlara ?Şaka bir yana tebrik ederiz! Düğün tarihi alındı mı?

Hey hey nişanlanacak olan bayan, sana bu senenin en şık parçalarını ayırdık. Taştan, puldan, payetten de hiç ödün vermedik çünkü bu özel gününde ışıl ışıl ol istedik.  Kendini prenses gibi hissedeceğin bir nişan törenin olsun dileriz. Hadi gel nişanda tercih edilecek şu parçalara bir göz at!

               

Krem ve pembe tonlarının baskın olduğu bu abiyeler, evde veya bir mekanda nişan yapmayı tercih edenlere çok uygun. Bu sevgi dolu günde pembemsi tonların  dingin ve yumuşak atmosferine kendini bırakma zamanı. Pullar payetler ve detay işlemeler ile ışıltıyı yakalamayı ihmal etmeyen bu abiyeler, nişan için biçilmiş kaftan gibiler.

Aksesuarları Unutma!

Abiyelerin olmazsa olmazı aksesuarlar. Seçtiğin abiyenin modeline ve taş işlemelerine göre aksesuarları azaltıp arttırabilirsiniz. Özellikle bileklikler ve kolyeler, sade abiye modellerini tercih edeceklerin, kombinlerine biraz ışıltı katmaya yarayacaktır. Abiyeniz yeterince taşlı ve ışıltılı ise aksesuarda abartıya kaçmamanızı öneririz.

 

Topuklu Ayakkabılar

Günlük hayatta, genellikle tercihlerimizi spor ayakkabılardan veya babetlerden yana kullandığımız doğrudur. Ama iş davete geldi mi topukluların dolaplardan çıkma zamanı da geldi demektir. Davette hangi ayakkabıyı giyeceğine hala karar veremediysen, senin için seçtiğimiz bu modeller karar vermende yardımcı olacaktır.

        

Mutlulukla biriktirdiğin tonlarca güzel anı, fotoğraflarda hep gülen bir yüz, yanında sevdiklerin ve gardırobunda hep sana o güzel günü hatırlatacak bir parçan olsun.

Bütün Abiyeler için ?