2018’in emektar parçasını gururla sunarız: Plise etekler. Bu sene en çok tercih edilen parçalar arasında top 5 listesine girmeyi başaran plise etekleri, bize renkli bir kış yaşattıkları için canı gönülden kutlarız. Eğer sizde bizim gibi kış geldiğinde dolabındaki pantolonlara sığınıp, güneş yüzünü gösterene kadar eteklere bulaşmayanlardansanız, bu sene eteklerin neden bu kadar sevildiğine anlam verememiş olabilirsiniz. Bu durumu açıklamak tabi yine bize düşer. ?

2018’de plise eteklerde bir patlama yaşandı, hem de öyle kışlık renklerle de değil; bilakis alabildiğine canlı renklerle alışılmışın dışında bir kış yaşattılar bize. Fakat henüz her şey bitmiş değil, hatta daha yeni başlıyoruz diyebiliriz. Güneş yüzünü göstermeye başladığı andan itibaren her yer rengarenk plise eteklerle şenlenmeye hazır halde bekliyor. İşte biz de bu hafta sizinle baharı şenlendirecek plise eteklere bir göz atalım istedik. Malum önümüz bahar bu pliseli etekler yakında işimize daha çok yarar.

Püfür Püfür Beyaz!

Beyaz, saflığına güvenip, bahara çok yakıştırdığımız bir renk. Kombinlenmek konusunda da asla sıkıntı çıkartmaz, hemen hemen her renge uyum sağlar. Mesela bu kombini sezonun en trend rengi mor ile kombinlesen bizce hiç fena olmaz.

Ruhu Genç!

Sıra geldi kot severlere. Bu parça bizce sezona en yakışanlardan birisi. Kot kumaşından üretilen bu plise etek, hem rengi, hem de kumaşının tok duruşu ile farkını ortaya koyuyor. Genç ve cool bir görünüm yakalamak isteyenlere tavsiye edilir.

Göz Kamaştırıcı!

Asla ama asla ışıltısından ödün vermeyenler aramızdalarsa sıradaki etek onlara özel. Evet, ışıltılı hanımlar işte tam size göre bir pilise etek. Payet işlemesi ile uzaklardan, çoook uzaklardan parıldamaya hazır olun. Bu parçayı kombinlerken tercih edeceğiniz üstte parıltıyı biraz kısmayı sakın ihmal etmeyin. (:

Kadife Yumuşaklığı!

Gelelim bu sezon sevmekten bir an olsun vazgeçmediğimiz parçaya; bu kadife etek 2018’e damga vurdu desek abatmış olmayız. Soğuk mevsimde kadife yumuşaklığına sığındık ve onu çok sevdik. Sizce nasıl?

Bu senenin favorisini konuştuk o zaman ne diyelim; yaz, kış fark etmez; etekler dolapları terk etmez. 🙂

Bu etek örnekleri beni kesmedi diğerlerini de görmek istiyorum diyorsanız hemen aşağıdaki linke tıklayın ButikGez’de ki bütün etek modellerine hemen göz atmaya başlayın!