Genç Tesettür Kombinleri

Yaş 18’i vurdu mu ergenlik biter ve akıl biraz başa gelir ama kan delidir durmaz akar. Dünyalar; kıpır kıpır, hayal, hedef ve umut doludur. Hem çok hızlı geçen hem de en çok hatıra biriktirmeyi başaran çağdır. Keşkelerin ve iyikilerin en kıymetli hazinesidir. Dönüp bakıldığında en çok özlem duyulandır. Gençliktir onun adı.

Gençliğinin kıymetini bil klişesini bir kenara bırakmıyoruz, bırakamıyoruz hatta bu hafta sizin için en güzel genç tesettür kombinlerine bir göz atalım istiyoruz. Hazırsak bu enerjisi bol dönemin en trend parçalarını incelemeye başlayalım.

Gençliğin Anahtarı: Denim 

Gençlik, enerji ve dinamizm deyince akıllara gelen ilk parça: Denim! Hikayesi 1800’lü yıllara dayanan bu zamansız moda ikonu, yıllar içerisinde değişimleri takip etmiş ve her dönem yeniliğin ve enerjinin yegâne kumaşı olmayı başarmış. Sokak stilini en iyi yansıtan ve hayatımıza girdiği günden beri vazgeçilmezin olan kotlar, bu sene de genç kombinlerin başrol oyuncusu. Son iki yıldır denim trendinde 90’lı yıllara geri gittik ve o yıllarda en çok kullanılan mom jeansleri aldığımız gibi günümüze getirdik. Şimdilerde genç stil sahiplerinin en sık kullandığı parçalar arasına giren mom jeanslerin yeniden doğuşu bizleri de mutlu etti. Skinny Jeanin dar kalıbının biraz dışına çıkmış olmak hem moda dünyasını hem de bacaklarımızın rahat etmesini sağladı. 😊 Yalan değil kaçımız yatakların üzerinde skinny bir kotu zorla giymeye ya da çıkarmaya çalışmadık ki?

 

Overdoze Kazak Sevgisi!

Genç tesettür kombinin bir diğer değişmez elemanı ise; Oversize kazaklar. Ahh! oversize kazaklar, hayatımızda olduğunuz için inanın çok mutluyuz. Dolapların vazgeçilmez kurtarıcı parçası. Soğuk havada ne giyeceğimizi bilemediğimiz anlarda, dolabın içerisinden bize usulca göz kırparlar. Renk yelpazesinde sınır tanımayan bu kazaklarla tanışmayanınız yoktur diye tahmin ediyoruz. Neon renk seçeneklerinden, soft tonlara kadar uzanan renk skalası ile dolapların tuzu biberi olan oversize kazaklardan eğer hâlâ bir tane edinmediyseniz, çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Denimle dost, klasik parçalarla arkadaş olan bu kazakları her zaman, her mekânda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Ocak ayının ortasına geldiğimiz bu günlerde kara kış ha geldi, ha gelecek diye pencerelere bakar olduk. Hava soğuk, kabansız dışarı çıkmak imkânsız. O zaman 2018’in en trend kabanlarından söz açmasak olmazdı. Sıcak bir kış için tercihler hep kaşe kumaş kabanlardan yana. Kaşe kumaş 2018 kış modasını yine liderlikle bitirecek gibi duruyor. Kışı görsel bir şölen haline getiren yapay kürk detaylarını bu sene de kabanlarda sıklıkla görüyoruz. Genç tesettür kombinlerinin can damarı bu büyük, yapay kürk kapüşonlu kabanları sevdiğimizi ve genç kesime çok yakıştırdığımızı söylemeden geçmeyelim.

Ayakları Sıcak Tut!

Botlar ve çizmeler kışın en kilit parçaları. Bot veya çizme tercihlerinlerinizde, önceliğinizi görünümden çok, ayağınızı sıcak tutacak modellerden yana tercih etmenizi tavsiye ederiz. Trendler arasında bilek botlar bu sene ön plana çıkıyor. Kış renklerini, en tarz modelleri ile harmanlayan bu botlar kışı hem şık hem de sıcacık geçirmeniz için size kapılarını açıyor.

Moda, enerjisini gençlikten alır ve gençlik, enerjisini modadan. Bu döngü yüzyıllardır böyle sürüp gider. Yepyeni trendlerin ortaya çıkmasını sağlayan en büyük enerjidir gençlik. Bu hafta sizlerle en güzel genç tesettür kombinleri yapmak için hangi parçalara ihtiyacımız var onları inceledik. Kombinleriniz için gerekli en trend ürünleri ButikGez.com’da bulabilirisiniz. Yaş ne olursa olsun, sizin ki enerjisini kaybetmeyen bir yaşam olsun….