Hafta başı vs Hafta sonu!

Hafta yedi gün. En çok övgü cumaya giderken, sitemler hep Pazartesi gününde kalır. Huyumuz böyle, bir türlü ısınamadık hafta başlarına. Pazartesiye özel hastalığımız bile var: Pazartesi sendromu! Salı gününe de çok sıcak değiliz hani, çarşambayı duyunca biraz rahatlamaya başlıyoruz ancak. Biz de bu hafta Butikgez ekibi olarak dedik ki, öyle bir kombin yapalım ki haftanın başından haftasonu enerjisi yayılsın herkese.

Bir çoğumuz giyimde rahatlığı sıklıkla hafta sonlarına saklıyoruz. İşler, toplantılar, okul derken hafta içi pek de rahat bir şeyler giymeye imkan bulamıyoruz. Fakat bu hafta biz  sizin için hem hafta içi hem de hafta sonu rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir kombin hazırladık.

ButikGez-Blog-Rahat-Ol

 

Enerjin Hiç Eksilmesin!

Her gardrobun demirbaşı bir Jean mutlaka vardır. Uzun zamandır rahat olmak ile bütünleştirdiğimiz Jeanlar geçtiğimiz sene itibari ile daha da rahat hale geldiler. Bu sezon da moda dünyasını kasıp kavuran, kendi gibi seveni de bol olan mom Jean bu hafta ButikGez kombininde ilk sırada. Merak edenler için mom jeani kısaca özetlemek gerekirse; annenizin kot pantolonunu gardrobundan gizlice alıp da giymişçesine üzerinizde bir beden büyük duran kotlardır. Mom Jean son dönemde seveni çok olduğu kadar, “bu nasıl bir moda yahu” diye hatrı sayılır bir eleştiren kitlesine de sahip. Biz modanın bu asi çocuğunu eğlenceli bir sweatshirt ile bir araya getirdik. Kırmızının enerjisini fırfırları ile köpürten bu sweatshirt ile yerinizde durmanız pek mümkün gözükmüyor bizce. Giyen kişide sanki istemsizce elini kolunu hareket ettirme isteği uyandırıyor. İster hafta içi ister hafta sonu kombini olarak tercih edecebileceğiniz, bu enerjisi bol kırmızı sweatshirt ile hem rahatlığı hem de tarz bir görünümü kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Dost başa, düşman ayağa biliyoruz ama bir kombinin en önemli parçası ayakkabılara geldi sıra. Bu kadar rahatlıktan bahsetmişken sneakersları es geçmemiz söz konusu olamazdı. Biz bu kombine en güzel sneaker yakışır diye düşündük ve bu görünümü daha da rahat bir hale getirdik.

Bu haftaki kombin ile gideceğin her yere pozitif enerjini de beraberinde götürmeyi unutma. Bu konuda kırmızı ve fırfırlar sana yol gösterecektir. Enerjisi ve eğlencesi bol bir hafta geçirmenizi dileriz.

ButikGez-Blog-Rahat-Ol