Tesettür Bahar Kombinleri

Hepimiz soğuğun iliklerimizi kadar işlediği, karanlığın aydınlığa hükmettiği kış mevsiminden; güneşin bedenimize yaydığı sıcaklığıyla gelen gülümsemelerimize karışan kuş cıvıltılarıyla dolup taşan bahar aylarına merhaba diyoruz. Doğa uyanırken kış mevsiminin bizde bıraktığı ağırlığı bir çırpıda silkip attığımız bahar ayları ile içimiz kıpır kıpır olurken bu kıyafetlerimize de yansıyacaktır.

 

Kış aylarının boğuculuğu ile giydiğimiz koyu renklerin yerini baharda daha rengarenk tercihler alacaktır. Bu demek oluyor ki gardıroplarımızın başında daha fazla vakit geçireceğiz. Bu kıyafeti giysem acaba çok mu sönük kalır? Bu renkle bu kıyafet oldu mu? Biraz renk konusunda aşırıya mı kaçtım? gibi sorular kafanıza üşüşüyor ve işin içinden çıkamıyorsanız Butikgez blogda sizlere bu konuda yardımcı olup bu kargaşaya son vereceğiz. Şimdi tesettür bahar kombinleri sizler için hazırlanmış seçeneklerle karşınızda olacak.

Lila renkli takım ile baharı yakala!

Hepiniz bakımlı birer kadınsınız ve dışarıya çıktığınızda da her kadın gibi beğenilmek istiyorsunuz. Size şimdi baharla gelen enerjinizi dışarıya yansıtacak modellerden birisini sunacağız. ButikGez.com adresinden baharlık tesettür kombinler arasından seçtiğimiz bu hareketli gömlek&pantolon takım kombini sizin istediğiniz bir canlılıkta kendini gösteriyor. Lila rengi romantik bir renktir ve sizlerin hayal gücünüzün artmasını sağlar. O halde romantik bir mevsimde tercih edilebilecek renkler arasında en uygunlarındandır diyebiliriz. Beyaz renkli pantolonu ile bir bütünlük oluşturan bu takım size baharın sunduğu canlılığı dışınıza rahatça yansıtacaktır.

Bu ve bunun gibi kombin seçenekleri 2018 Bahar Tesettür Kombinler ButikGez’de yer alıyor. Baharın canlılığını yansıtan renk seçeneklerinin yer aldığı tuniklerle de istediğiniz kombini rahatça yapabilirsiniz. Yinede tam anlamıyla hazır kombin istiyorsanız bahar takımlarına göz atabilirsiniz. Tesettür baharlık kombin seçeneklerinde yeni sezonun even takım minimal ve şık tasarımı ile karşınıza çıkıyor. Pudra rengi sizlere baharı müjdeleyecektir.

Aksesuarları unutma!

Baharın geldiğini gösteren unsurlardan birisi de takılardır. Bundan ötürü tesettür bahar kombinleri için aksesuarlarda önemli bir yer edinir. Saat, kolye, bileklik, broş, küpe, şapka vb. aksesuarlarla kıyafetlerinizi daha da canlı bir hale getirebilirsiniz. Tesettür bahar modası ile ilgili tüm detaylar ButikGez’de sizi bekliyor. Tesettür bahar modası ve tesettür baharlık kombinleri yakından incelemek için linke tıklayın..