Takım Ruhunu Yakala!

Moda dünyası bir süredir bu trendi takip ediyor: Ton sür ton. Peki nedir diye soracak olursanız;Fransızca kökenli bir kelime olup ton üzerine ton anlamına gelmektedir. Bir rengi kendiyle ya da farklı tonlarıyla kombinliyorsanız siz de bu trende ayak uyduranlardansınız. Ünlü modacıların defilelerinde sıklıkla gördüğümüz ton sür ton akımını bu hafta Butikgez kombininde sizlerle buluşturuyoruz.

Bu haftanın kombini için ister ofiste ister günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz bir triko takımı seçtik. Trikolar artık sadece kazaklarda ya da hırkalarda karşımıza çıkmıyor. Elbiselerde, pantolonlarda ve eteklerde de kullanılmaya başlanması özellikle kış aylarında, soğuk havalara rağmen şıklığından vazgeçmeyen kadınlar için en iyi çözüm oluyor.

Butikgez Bordo Takım

Triko bir tunik ve triko bir eteği ton sür ton modasından faydalanıp cesur bordo rengiyle bir araya getirdik. Bordo, kırmızının o coşkun enerjisinden biraz uzak ama aynı zamanda özgüvenin de temsilcisi bir renk olduğu için bu sezon bizim kullanmayı çok sevdiğimiz renklerden. Ayakkabı seçimimizi ise son dönemin en trend parçası vizon rengi bilek botlardan yana kullanarak, bordonun o baskın havasını biraz yumuşattık. Yaklaşan soğuk havalara ayak uydurmak için bu botlar hem tarz görünmenizi sağlayacak hem de mevsimine göre bir tercih yapmanızda yardımcı olacaklardır. Her kombin gibi bu kombin de aksesuarsız olmazdı, olamazdı. Yaz kış bir türlü vazgeçemediğimiz, cool görünümün başrol oyuncusu güneş gözlükleri de kombinimizi tamamlarken bize eşlik ediyor.

Biz bordo rengin gücünden ilham aldık, triko kumaşın vazgeçilmezliğinden faydalandık ve ton sür ton akımına ayak uyduracak bir seçim yaptık. Ama biliyoruz ki kişiye en yakışan renk, içinde kendi en mutlu hissettiği renktir. Başka renklerle kendinize en uygun kombini oluşturmak isterseniz Butikgez.com’u ziyaret edebilir, Fransızları geride bırakacak seçimler yapabilirsiniz.